м.Львів, вул.Городоцька, 128а

Ми відчинені: Пн – Пт, 9:00 – 18:00

тел. (067) 38 38 929 (гуртові та безготівкові продажі)

тел. (096) 46 59 831; (050) 16 37 452 (роздрібні продажі)

e-mail: gromovyklviv@gmail.com

FAQ (Поширені питання)

Перед тим, як надіслати нам повідомлення, просимо перечитати відповіді на поширені питання.

Як саме відбувається процес замовлення?

При здійсненні замовлення система запитає у Вас усі необхідні для виконання замовлення дані. Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Замовником для підтвердження замовлення та обговорення можливих нюансів засобами телефонного зв’язку або смс, або доступним інтернет-месенджером (Viber, Telegram, WhatsApp). Також, про зміну статусу замовлення Ви будете повідомлені електронною поштою.

Після відправки замовлення Вам буде повідомлений номер торгово-транспортної накладної для відстеження замовлення на сайті поштової служби.

Хто є продавцем в інтернет-магазині?

Офіційний представник ТОВ “Громовик” у роздрібному інтернет-магазині – ФОП Пришляк Сергій Олегович, ЄДРПОУ – 3033010937

Як можна оплатити за замовлений товар?

Існують наступні методи оплати:

  • Онлайн оплата карткою будь-якого банку без комісії за платіж
  • Оплата при отриманні товару у відділенні поштової служби або кур’єру. При цьому клієнт оплачує комісію фінансовій установі, з якою працює кур’єрська служба. Наприклад, отримуючи замовлення у відділенні Нової пошти клієнт сплачує 20 грн + 2% від суми переказу коштів.
  • Кредитні програми від банків з розтермінуванням на певну кількість платежів (наприклад, “Оплата частинами” та “Моментальна розстрочка” від Приватбанку). Умови залежать від конкретної кредитної програми. Можуть містити комісійні платежі за користування кредитом.
  • Оплата готівкою в офісі при самовивозі. 
Скільки коштуватиме доставка товарів з інтернет-магазину?

Доставка оплачується напряму поштовій службі, яка доставлятиме замовлення (напр. Нова пошта). Наші менеджери можуть приблизно зорієнтувати вартість доставки, але точна сума буде відома після передачі замовлення в службу доставки.

Скільки часу займає доставка?

Тривалість обробки замовлення залежить від доступності потрібної кількості товару на складі.

Тривалість доставки залежить від поштової служби та, як правило, займає від 1 до 4 діб від дня відправлення.

Мене турбує питання безпеки здійснення оплати в інтернет-магазині? Чи мої персональні дані в безпеці?

Здійснення оплати в інтернет-магазині відбувається без участі адміністрації інтернет-магазину. Адміністрація інтернет-магазину не має доступу до Ваших фінансових даних, рахунків, платіжних карток, кодів та паролів до них.

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Громовик (докладніше про захист і обробку персональних даних ). Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з’явитися на інших сайтах.

Чи отримаю я чек на свою покупку?

Так, звичайно. На кожну покупку реєструється фіскальний чек, який буде вкладений у посилку та/або надісланий Вам електронними засобами зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, електронна пошта).

Надішліть нам повідомлення

    * - обов'язкові до заповнення поля